صفحه کنونی: مقالات دیزل ژنراتور موتور برق، دیزل ژنراتور، کاربرد و موارد استفاده

موتور برق، دیزل ژنراتور، کاربرد و موارد استفاده

موتور برق، دیزل ژنراتور، کاربرد و موارد استفاده

موتور ژنراتور يك ماشین الکتریکی است که به عنوان مولد برق مطرح می باشد و نیروی مکانیکی را به نیروی الکتریکی مورد نیاز تبدیل می نماید و از دو قسمت موتور و ژنراتور تشکیل یافته است. موتور تامین کننده نیروی مکانیکی مورد نیاز بوده و ژنراتور عمل اصلی یعنی تبدیل نیروی مکانیکی به الکتریکی را بر عهده دارد. موتور ژنراتورها (موتور برق) از نظر سوخت موتور به انواع بنزینی، دیزلی (گازوئیل سوز) و گازسوز تقسیم می شوند.

منبع: http://famco.co.ir/------------------------

مشاهده آگهی های دیزل ژنراتور

------------------------

دیزل ژنراتور ها در دو قسمت موتور و ژنراتور به صورت جدا از هم تولید می شوند که معمولا یک کارخانه موتور و کارخانه دیگر ژنراتور را تولید می کند سپس آن ها را روی شاسی قرار داده و به اصطلاح آن را کوپله می کنند. گاهی برای جلوگیری از آسیب شنوایی و روانی در محیط کار، دیزل ژنراتور ها را به خاطر صدای زیادشان در اتاقکی ضد صدا قرار می دهند.  

منبع: http://www.pardis-sanat.com

------------------------

مشاهده آگهی های دیزل ژنراتور

------------------------

دیزل ژنراتور وسیله ای برای تولید برق می باشد که که انرژی و نیروی محرکه مولد برق آن را موتور های دیزلی تامین می کنند . به گفته ساده تر دیزل ژنراتور همان گونه که از اسمش پیداست از دو قسمت دیزل (موتور دیزلی) و ژنراتور (مولد برق) تشکلی شده است .دیزل ژنراتور ها دارای توان های مختلف می باشند . معمولا تا رنج ۲۰ کیلوات را موتور برق دیزل می گویند و از ۲۰ کیلو وات به بالا را دیزل ژنراتور می گویند . البته موتور برق ها بیشتر با استفاده از سوخت بنزینی کار می کنند و با این حال موتور برق مثلا ۵ کیلوات دیزلی هم موجود است. بنابر این به موتور های مولد برق بالای ۲۰ کیلوات یا ۲۰ کاوا که دیزل می باشند را دیزل ژنراتور می گوییم.از دیزل ژنراتور در کارخانجات – کارگاه ها – برق اظطراری ساختمان ها – برق اظراری بیمارستان ها  و …. استفاده می شود. توان دیزل ژنراتور ها بسیار متفاوت می باشد و شاید بتوان گفت که مهمترین قسمت در خرید دیزل ژنراتور را مشخص کردن توان مورد نیاز تشکیل می دهد. این نکته شایان ذکر است که درست انتخاب کردن توان مورد نیاز بسیار به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را با مناسب ترین قیمت داشته باشید .

منبع: http://dieselniro.com

------------------------

مشاهده آگهی های دیزل ژنراتور

------------------------برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دیزل ژنراتور بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. 
بازدید: 474
به اشتراک بگذارید
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه دیزل ژنراتور
اجاره، خرید و فروش دیزل ژنراتور
آگهی 1 ستاره
محمدی
تهران
درج آگهي در سايت «ایستگاه برق» رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.